Najbliższe wydarzenie:

czytaj więcej >>

MARGONIN

image description

Żarów i Dąbrowa Białostocka!

Kochani, kolejny koncertowy weekend przed nami. Już w najbliższą sobotę spotykamy się w Żarowie, a w niedzielę widzimy się w Dąbrowie Białostockiej! Będzie się działo – #20hitowna20lat

Oborniki

Oborniki Śląskie!

Trasa koncertowa #20hitowna20lat trwa nadal – już w najbliższą sobotę spotykamy się w Obornikach Śląskich pod Wrocławiem!

majowka

Koncerty

Kochani! Zapraszamy Was serdecznie na nasze zbliżające się koncerty – świętujcie razem z nami 20-lecie! Zaczynamy 13-tego maja w Lublinie na Medykaliach, 14-tego zobaczymy się na Urodzinach Goleniowa, a 15-tego zaśpiewamy wspólnie podczas Święta Sadów! Szykujcie się – my już nie możemy się doczekać!

wielkanoc1

Wielkanoc!

Wesołych Świąt i mokrego Śmigusa Dyngusa!

Zrzut ekranu 2016-03-17 o 17.04.28

Życie jest piękne

Tak nazywa się nasz nowy singiel do którego teledysk ostatnio powstał w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie. Mamy nadzieję że piosenka i klip przypadną Wam do gustu

Adi

URODZINY ADRIANA!

Adi, z okazji Twojego święta, życzymy Ci samych dźwiękowych i życiowych sukcesów! Oczywiście tradycyjnie – dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i miłości! Sto lat, sto lat, sto lat – niech żyje, żyje nam!

Urodziny Sary!

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi nasza Sara. Z tej okazji życzymy jej spełnienia marzeń i tego, żeby realizacja chociaż części z nich miała dużo wspólnego z zespołem ŁZY!

weekend

Gorący weekend!

Kochani, już w ten weekend zapraszamy Was na gorące koncertowanie. W sobotę (20.06) widzimy się, aż w dwóch miejscach – o 18:00 w Malczycach, a o 21:00 w Świebodzicach! Natomiast w niedzielę (21.06) spotykamy się w Kamieńsku! Już nie możemy się doczekać!

czersochkol

Koncertowy weekend!

Kochani – przed nami pracowity i z pewnością gorący weekend! Zaczynamy już w piątek (12.06) w Czerwionce-Leszczynach! W sobotę (13.06) wyruszamy do Sochaczewa, gdzie będziemy się bawić wspólnie z Indios Bravos! Następnie, w niedzielę (14.06) spotykamy się tłumnie na Dniach Koluszek!

dnikozminawlkp-horz

6-7 czerwiec!

Kochani – już jutro (06.06) spotykamy się na XX. Dniach Pszowa! Natomiast w sobotę (07.06) bawimy się wspólnie na Dniach Koźmina Wielkopolskiego! Świetna zabawa gwarantowana!

Strona 1 z 4712345...102030...Ostatnia »