Najbliższe wydarzenie:

czytaj więcej >>

ŁÓDŹ

Adi

URODZINY ADRIANA!

Adi, z okazji Twojego święta, życzymy Ci samych dźwiękowych i życiowych sukcesów! Oczywiście tradycyjnie – dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i miłości! Sto lat, sto lat, sto lat – niech żyje, żyje nam!

Urodziny Sary!

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi nasza Sara. Z tej okazji życzymy jej spełnienia marzeń i tego, żeby realizacja chociaż części z nich miała dużo wspólnego z zespołem ŁZY!

weekend

Gorący weekend!

Kochani, już w ten weekend zapraszamy Was na gorące koncertowanie. W sobotę (20.06) widzimy się, aż w dwóch miejscach – o 18:00 w Malczycach, a o 21:00 w Świebodzicach! Natomiast w niedzielę (21.06) spotykamy się w Kamieńsku! Już nie możemy się doczekać!

czersochkol

Koncertowy weekend!

Kochani – przed nami pracowity i z pewnością gorący weekend! Zaczynamy już w piątek (12.06) w Czerwionce-Leszczynach! W sobotę (13.06) wyruszamy do Sochaczewa, gdzie będziemy się bawić wspólnie z Indios Bravos! Następnie, w niedzielę (14.06) spotykamy się tłumnie na Dniach Koluszek!

dnikozminawlkp-horz

6-7 czerwiec!

Kochani – już jutro (06.06) spotykamy się na XX. Dniach Pszowa! Natomiast w sobotę (07.06) bawimy się wspólnie na Dniach Koźmina Wielkopolskiego! Świetna zabawa gwarantowana!

page

Weekend!

Kochani zapraszamy Was na koncertowy weekend – 3 dni – 3 różne województwa! Już w piątek (29.05) widzimy się na „Summer Party” w Skarżysku-Kamiennej. W sobotę (30.05) szalejemy na Juwenaliach we Włocławku, a w niedzielę (31.05) spotykamy się na Dniach Radymna! Do zobaczenia!

elblag

ELBLĄG!

Elbląg! Widzimy się już w piątek na juwenaliach! Trzeba naładować akumulatory przed sesją!

Łzy "Jesteś powietrzem"

JESTEŚ POWIETRZEM!

Już jest!!! Najnowszy singiel i teledysk zespołu Łzy – Jesteś Powietrzem. Oglądajcie, słuchajcie i piszcie jak się podoba! Link do teledysku: http://youtu.be/cdvbNm9i7Gc

pl

WARSZAWA

Kochani! zapraszamy Was serdecznie do pasażu Wiecha, już o 13:00 w sobotę! Będziemy koncertować i wspierać obchody światowego dnia chorych na nadciśnienie płucne! Bądźcie tam razem z nami i wspólnie wspierajmy innych!

anglia

Anglia – Liverpool, Leeds, Doncaster!

Kochani!!! Już w najbliższy weekend zawitamy w Anglii! Zapraszamy na koncerty w Liverpool – 8 maja, Leeds – 9 maja oraz Doncaster – 10 maja. Bilety do nabycia na stronie http://yahaevents.co.uk/ ZAPRASZAMY! Obiecujemy, że jak zwykle będziemy najlepsi!

Strona 1 z 4612345...102030...Ostatnia »