Najbliższe wydarzenie:

czytaj więcej >>

TRZEMESZNO

swieta lzy

Wielkanoc!

Kochani! Co tu dużo pisać – życzymy Wam po prostu Zdrowych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnej i miłej atmosferze!

uk

KONCERTY ZAGRANICZNE

Kochani! W końcu możemy oficjalnie Was poinformować o tym, iż odwiedzimy Was na Wyspach i zagramy specjalnie dla Was, aż 3 koncerty. Zobaczymy się w takich miastach jak: Liverpool, Leeds i Doncaster! My już nie możemy się doczekać, a Wy?

kwiaty

Dzień Kobiet!

Kochane Kobiety – życzymy Wam w tym pięknym Dniu, abyście przez cały rok czuły się tak wyjątkowo jak dzisiaj. Życzymy Wam, abyście kochały i były kochane oraz doceniane na każdym kroku, żebyście zawsze były szczęśliwe, radosne i uśmiechnięte, bo bez Was – świat byłby naprawdę smutny. Cieszcie się każdą chwilą i czerpcie z życia to […]

Bieg po nowe zycie Wisla 2015

Bieg po Nowe Życie!

Bieg po Nowe Życie​ wystartuje po raz kolejny, a my razem z nim Rozgrzewamy się, trenujemy, aby dać z siebie wszystko już w marcu Kto jeszcze nie wie – cała akcja to społeczna inicjatywa propagująca i promująca ideę rozwoju transplantacji narządów w naszym kraju.

niegrzeczni 2015

Gala Niegrzeczni!

Kochani, już w najbliższy czwartek (12.02) po raz kolejny wystąpimy w pięknym gronie artystów podczas Gali Niegrzeczni 2015! To będzie niesamowity wieczór.

plakat

Dębica!

Kochani, już w najbliższy czwartek (29.01) zagramy podczas koncertu charytatywnego pt. „Anioły są tak ciche – dzielimy się swoim talentem pomagając innym”, dedykowanego dzieciom chorym na mukowiscydozę. Pamiętajcie – warto pomagać!

ŁZY Plakat1maly

Sylwester!

Już za dwa dni widzimy się w Koninie na Sylwestrze! Spotykamy się na placu Wolności chwilę po 23:00. Będzie się działo – świetna zabawa gwarantowana!

Wesołych Świąt!

Kochani, z okazji Świąt życzymy Wam dużo rodzinnego i przyjacielskiego ciepła. Niech każdy dzień będzie przepełniony radością, miłością i szczęściem. Niech spełnią się Wasze wszystkie najskrytsze marzenia, a na twarzach zagoszczą uśmiechy. Tego życzymy Wam my, z całego serca – zespół i ekipa Łzy.

Sto lat Adaś!

Adaś – z okazji urodzin życzymy Ci przede wszystkim dużo zdrówka! Oczywiście pieniędzy, szczęścia, radości i pociechy z dzieci. Niech Twoje życie będzie wypełnione miłością i pomyślnością. Sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, […]

PILZNO!

Już w najbliższą niedzielę (05.10) będziemy mieli przyjemność zagrać w Pilźnie. Będzie to Jubileusz 660-lecia Lokacji Miasta Pilzna – koniecznie musicie tam z nami być!

Strona 1 z 4512345...102030...Ostatnia »