Najbliższe wydarzenie:

czytaj więcej >>

GALA NIEGRZECZNI

plakat

Dębica!

Kochani, już w najbliższy czwartek (29.01) zagramy podczas koncertu charytatywnego pt. „Anioły są tak ciche – dzielimy się swoim talentem pomagając innym”, dedykowanego dzieciom chorym na mukowiscydozę. Pamiętajcie – warto pomagać!

ŁZY Plakat1maly

Sylwester!

Już za dwa dni widzimy się w Koninie na Sylwestrze! Spotykamy się na placu Wolności chwilę po 23:00. Będzie się działo – świetna zabawa gwarantowana!

Wesołych Świąt!

Kochani, z okazji Świąt życzymy Wam dużo rodzinnego i przyjacielskiego ciepła. Niech każdy dzień będzie przepełniony radością, miłością i szczęściem. Niech spełnią się Wasze wszystkie najskrytsze marzenia, a na twarzach zagoszczą uśmiechy. Tego życzymy Wam my, z całego serca – zespół i ekipa Łzy.

Sto lat Adaś!

Adaś – z okazji urodzin życzymy Ci przede wszystkim dużo zdrówka! Oczywiście pieniędzy, szczęścia, radości i pociechy z dzieci. Niech Twoje życie będzie wypełnione miłością i pomyślnością. Sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, […]

PILZNO!

Już w najbliższą niedzielę (05.10) będziemy mieli przyjemność zagrać w Pilźnie. Będzie to Jubileusz 660-lecia Lokacji Miasta Pilzna – koniecznie musicie tam z nami być!

Sto lat Adi!

Dzisiaj swoje 18-te urodziny kończy Adrian! Z tej okazji życzymy Ci Adi, abyś zawsze był szczęśliwy i radosny, uśmiechnięty i zdrowy, pełen miłości i pieniędzy. I co najważniejsze – bądź zawsze sobą, bo jesteś zaje… fajny! Sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto […]

WĘGLINIEC!

Już w najbliższą niedzielę (14.09) zapraszamy Was serdecznie do Węglińca na Święto Grzybów!

Print

PSZCZÓŁKI!

Już w najbliższą niedzielę (07.09) zapraszamy Was serdecznie do Pszczółek na Święto Miodu – będzie słodko!

Kamieniec Zabkowicki

KAMIENIEC ZĄBKOWICKI!

Natomiast w niedzielę (31.08) widzimy się w Kamieńcu Ząbkowickim – musicie tam być!

stopnica

STOPNICA.

Już w najbliższą sobotę (30.08) zapraszamy do Stopnicy!

Strona 1 z 4412345...102030...Ostatnia »