Najbliższe wydarzenie:

czytaj więcej >>

TUREK

Majowka

Majówka ze Łzami :-)

Przed nami niesamowicie pracowity sezon letni, w którym zagramy bardzo dużo koncertów! Na samym początku zapraszamy Was do spędzenia z nami Majówki w następujących miastach: -01.05 – Turek, -02.05 – Polkowice, -03.05 – Kutno, -04.05 – Krapkowice, -17.05 – Jastrowie, -24.05 – Kraków, -31.05 – Kleszczów! My już nie możemy się doczekać, a Wy?

ffc

FFC NA FACEBOOKU! :-)

Kochani, mamy dla Was świetną wiadomość! Nasz oficjalny Fan Club – FFC Łzy znajdziecie teraz na Facebooku – dołączcie już teraz -> www.facebook.com/ffclzy

Zbieg Okoliczności

PREMIERA PŁYTY „ZBIEG OKOLICZNOŚCI”

Dziś w końcu nastąpił długo wyczekiwany ”Zbieg okoliczności”. Doczekaliśmy się premiery naszej płyty! Dziękujemy wszystkim naszym fanom za to, że nas tak dzielnie wspierali przez te wszystkie lata. Jesteście dla nas motywacją do działania. To dzięki Wam ta płyta powstała.

strona łzy

Odsłona nowej strony zespołu ŁZY

Z radością, na cześć premiery naszej nowej płyty „zbieg okoliczności” przedstawiamy Wam nową odsłonę witryny zespołu ŁZY. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i cieszyć się będzie dużą oglądalnością W wyniku przenoszenia bazy danych zniknęły wpisy z forum dyskusyjnego z ostatnich paru dni za co przepraszamy.

Pytanie_na_sniadanie_dp9ha0b

Pytanie na śniadanie!

Kochani, już jutro zobaczycie nas w programie „Pytanie na śniadanie” Będzie wywiad, ale i również jedna z piosenek z nadchodzącej płyty „Zbieg okoliczności” – bądźcie tam razem z nami

Zbieg_Okolicznosci_1q5ai0b

Zbieg Okoliczności

Już 25 marca nastąpi pewien… Zbieg Okoliczności! Kochani prace nad płytą ciągle trwają – chcemy aby była jak najlepsza! Premiera już za dwa tygodnie – my już nie możemy się doczekać, a Wy?

Dzien_Kobiet_6it7c0b

Dzień Kobiet!

Kochane Kobiety, w tym pięknym dniu życzymy Wam przede wszystkim odpowiedzialnych i wspaniałych mężczyzn Życzymy również dużo miłości, szczęścia, radości w życiu oraz spełnienia marzeń Cała męska ekipa zespołu Łzy!

Bieg_po_Nowe_Zycie_3q94x0b

Bieg po Nowe Życie!

Przed Nami czwarta już edycja Biegu po Nowe Życie - projektu społecznego na rzecz promocji działań prozdrowotnych, edukacji w zakresie transplantacji narządów oraz aktywizacji społeczeństwa do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu rodzinnego. My popieramy ten projekt i będziemy w Wiśle 1 marca!

Klub_VIVA_5nx500b

Klub VIVA!

Już w tą sobotę (01.03) spotykamy się tłumnie na koncercie w klubie Viva w Ciuślicach (woj. świętokrzyskie). Czekamy na Was o 20:00! Więcej informacji tutaj.

xZbieg_okolicznosci_d6xgq0s.jpg.pagespeed.ic.uMWZ97tRv4

Zbieg okoliczności :-)

Już 25 marca pojawi się nasza najnowsza płyta pt. Zbieg okoliczności. Znajdziecie na niej aż 15 premierowych piosenek! Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Strona 1 z 4012345...102030...Ostatnia »