Najbliższe wydarzenie:

czytaj więcej >>

WŁOCŁAWEK

elblag

ELBLĄG!

Elbląg! Widzimy się już w piątek na juwenaliach! Trzeba naładować akumulatory przed sesją!

Łzy "Jesteś powietrzem"

JESTEŚ POWIETRZEM!

Już jest!!! Najnowszy singiel i teledysk zespołu Łzy – Jesteś Powietrzem. Oglądajcie, słuchajcie i piszcie jak się podoba! Link do teledysku: http://youtu.be/cdvbNm9i7Gc

pl

WARSZAWA

Kochani! zapraszamy Was serdecznie do pasażu Wiecha, już o 13:00 w sobotę! Będziemy koncertować i wspierać obchody światowego dnia chorych na nadciśnienie płucne! Bądźcie tam razem z nami i wspólnie wspierajmy innych!

anglia

Anglia – Liverpool, Leeds, Doncaster!

Kochani!!! Już w najbliższy weekend zawitamy w Anglii! Zapraszamy na koncerty w Liverpool – 8 maja, Leeds – 9 maja oraz Doncaster – 10 maja. Bilety do nabycia na stronie http://yahaevents.co.uk/ ZAPRASZAMY! Obiecujemy, że jak zwykle będziemy najlepsi!

page

MAJÓWKA – Trzemeszno, Kołobrzeg, Kazimierz Biskupi!

Kochani – rozpoczynamy sezon letni! Zapraszamy Was już 1-ego maja do Trzemeszna, 2-iego do Kołobrzegu, a 3-iego spotykamy się w Kazimierzu Biskupim. Mamy dla Was kilka muzycznych niespodzianek!

swieta lzy

Wielkanoc!

Kochani! Co tu dużo pisać – życzymy Wam po prostu Zdrowych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnej i miłej atmosferze!

uk

KONCERTY ZAGRANICZNE

Kochani! W końcu możemy oficjalnie Was poinformować o tym, iż odwiedzimy Was na Wyspach i zagramy specjalnie dla Was, aż 3 koncerty. Zobaczymy się w takich miastach jak: Liverpool, Leeds i Doncaster! My już nie możemy się doczekać, a Wy?

kwiaty

Dzień Kobiet!

Kochane Kobiety – życzymy Wam w tym pięknym Dniu, abyście przez cały rok czuły się tak wyjątkowo jak dzisiaj. Życzymy Wam, abyście kochały i były kochane oraz doceniane na każdym kroku, żebyście zawsze były szczęśliwe, radosne i uśmiechnięte, bo bez Was – świat byłby naprawdę smutny. Cieszcie się każdą chwilą i czerpcie z życia to […]

Bieg po nowe zycie Wisla 2015

Bieg po Nowe Życie!

Bieg po Nowe Życie​ wystartuje po raz kolejny, a my razem z nim Rozgrzewamy się, trenujemy, aby dać z siebie wszystko już w marcu Kto jeszcze nie wie – cała akcja to społeczna inicjatywa propagująca i promująca ideę rozwoju transplantacji narządów w naszym kraju.

niegrzeczni 2015

Gala Niegrzeczni!

Kochani, już w najbliższy czwartek (12.02) po raz kolejny wystąpimy w pięknym gronie artystów podczas Gali Niegrzeczni 2015! To będzie niesamowity wieczór.

Strona 1 z 4512345...102030...Ostatnia »