Dwa występy w Warszawie.

W najbliższy weekend zagramy na dwóch imprezach charytatywnych w Warszawie. 1 października - po raz kolejny na "Dniu Kotana", a 2 października na imprezie "Razem przeciw przemocy".
Tegoroczny "Dzień Kotana" odbędzie się pod hasłem "Daj siebie innym". Tym razem zagramy dla najstarszych pensjonariuszy Monaru – ludzi, którzy mimo podeszłego wieku są jeszcze w pełni sił, by nie tylko korzystać z pomocy społecznej, ale także pracować na rzecz instytucji, która im od lat pomaga. Gramy ponieważ chcemy o nich przypomnieć, gramy ponieważ chcemy upomnieć się o nich, zadbać o ich godność i prawo do aktywnego życia do końca. Gramy ponieważ jesteśmy przekonani, że ludziom starszym taki koncert po prostu się należy – za ich życie, za trud pracy, wychowanie dzieci i wnuków, za to, że nadal są z nami.
Niedzielna impreza, której organizatorem jest Caritas, odbędzie się na rzecz dzieci – ofiar terroru i przemocy. Idea zrodziła się w wyniku tegorocznych ataków terrorystycznych w Londynie. Całość będzie retransmitowana w TVP 2 w grudniu (o dokładnym terminie emisji poinformujemy Was) w ramach akcji Caritasu "Wigilijne dzieło pomocy dzieciom".
Zapraszamy przed telewizory, a Warszawiaków na Plac Defilad (w sobotę) i na Plac Zamkowy (w niedzielę)!