Miłość w czasach samotności

„Lat minęło dwadzieścia i pięć…”. Dziewiąty album studyjny Łez, „Miłość w czasach samotności”, ukazuje się w 25. rocznicę założenia zespołu. Płyta zawiera wyłącznie premierowe piosenki.

Jakoś tak się złożyło, że już ponad ćwierć wieku trwa ta nasza wspólna „zabawa, zabawa, zabawa…”. To dzięki Tobie i z Tobą możemy, jako zespół Łzy, wciąż „brać udział w grze” i „po szczęście wspinać się na palcach”. I „nieważne czy z wiatrem czy pod wiatr”, bo z takim wsparciem, jakie dają nam odbiorcy naszej twórczości, wiemy, że to wszystko ma sens.

Czasem ta nasza przygoda „ma gorzki smak”, a „z tyłu ciągnie się cień”. Jesteśmy jednak przekonani, że jeszcze długo ta „nieuchwytna meta będzie dwa kroki stąd” i jeszcze nie raz „pozwolisz zabrać się na wspólny lot”.

„Miłość w czasach samotności” to dziewiąta płyta zespołu, a przy okazji album jubileuszowy. W przeciwieństwie do poprzednich wydawnictw rocznicowych zawiera tylko piosenki premierowe, przy których, mamy nadzieję, spędzisz miło czas, ale też być może najdzie Cię refleksja i zapytasz: „Gdzie ten życia sens?”.
„Ale już dość tych słów, to dla Ciebie jestem tu”.
Twój już „srebrny” zespół Łzy 😉

Skład:

Wokal: Sara Chmiel-Gromala
Gitara: Daniel Arendarski
Bas: Arkadiusz Dzierżawa
Gitara: Rafał Trzaskalik
Klawisze: Adrian Wieczorek
Perkusja: Dawid Krzykała

Realizacja:

Miejsce nagrania: Lighthouse studio
Realizacja nagrań: Daniel Arendarski i Arkadiusz Dzierżawa
Mix: Daniel Arendarski i Arkadiusz Dzierżawa
Wydawca: Zespół Łzy

Gościnnie użyczył wokalu: Mateusz Maryjka ( Zaśnij ,zaśnij, zapomnij)