Sesja zdjęciowa w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej:-)

Życie na „4 kółkach” to nasz chleb powszedni. Jak wszyscy doskonale wiecie podróże nie są nam obce. Jedni wstają bladym świtem i biegną do biura, my wsiadamy do busa i jedziemy na koncerty, a każdy koncert przynosi nowe przyjaźnie, miejsca i chwile, o których absolutnie nie chcemy zapomnieć. Za sprawą Krystiana Potockiego, fotografa rodem z Wałbrzycha odwiedziliśmy Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej, gdzie Krystian z ekipą zrealizował sesję fotograficzną zespołu ŁZY.

W „towarzystwie” zabytkowych lokomotyw, samochodów i motocykli spędziliśmy baaardzo pracowity dzień. Było dużo śmiechu i radości, o czym sami możecie się przekonać.

Kochani! Oto dokumentacja naszej przygody. Na pierwszy ogień zdjęcia z backstage’u. Pięciu wspaniałych i Sara w wersji  na „americana” i mocniejszej z ciuchcią w tle. Nam pozostaje napisać jedynie krótkie podsumowanie:-)  Fantastyczne miejsce, fantastyczni ludzie i fantastyczna zabawa! Takie dni sprawiają, że rozpiera nas nowa pozytywna energia dająca nam kopa na kolejne wyzwania:-)

W przyszłym tygodniu zobaczycie efekty końcowe.

 

Za zaproszenie i realizację gorąco dziękujemy Krystianowi Potockiemu i jego ekipie którą w całości pragniemy wymienić:

 
Photo
Krystian Potocki
 www.krystianpotocki.pl  
 
Make up
Magda Jarosz
 www.magdajarosz.pl
 
Hair
Karolina Ślipek
 www.hair-trend.pl
 
Stylist
Marta Morawiecka
 www.martamorawiecka.com
 
Photo Backstage/Pomoc techniczna
Marcin Przybyłek
 
Pomoc przy sesji 
Marzena Patko
 
Video MakingOf
www.mivproduction.pl
Krzysztof Brzeziński, Tomasz Szmajda
 
 

Dziękujemy bardzo właścicielom Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej za udostępnienie przestrzeni (www.muzeumtechniki.pl) oraz pracownikom wałbrzyskiego sklepu New Yorker za wypożyczenie ubrań (www.newyorker.de/pl).

 
 
Szczególne podziękowania dla Pana Stanisława Szczerbińskiego, który udostępnił nam swój niepowtarzalny samochód na potrzeby sesji zdjęciowej. 

 

www.krystianpotocki.pl

www.lzy.pl